Álláshirdetés

Szob Város Önkormányzata a VEKOP-7.2.2. pályázat keretében a Szobi Egészségfejlesztési Irodájába keresi határozott időre, teljes munkaidőben foglalkoztatott munkatársát, irodavezető munkakör betöltésére, határozott jogviszony időtartamra, Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatással.

Munkavégzés helye: 2628 Szob, Szent Imre u. 12.

Munkabér és juttatások: A munkabér megállapítására külön megállapodás alapján kerül sor.

Végzettségbeli elvárások:
Szociálpedagógus, szociális munkás, klinikai szakpszichológus, egészségpszichológus, egészségfejlesztő szakpszichológus, pszichológus, mentálhigiénikus, addiktológiai konzultáns. (A felsorolás vagylagos, nem takar sorrendiséget)

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
• Programok szervezése járási szinten, adminisztrációs feladatok ellátása,
• Programok lebonyolításában való közreműködés,
• Kapcsolattartás a járási településekkel, intézményekkel, munkahelyekkel, szakmai irányító szervvel,
• Szakmai beszámoló elkészítésében aktív részvétel,
• Továbbképzési napokon történő részvétel,

Amit kínálunk:
Innovatív, stabil munkahely
Kreativitás kibontakoztatása
Saját munkafolyamat megtervezése

A munkakör betöltésével kapcsolatosan információ, felvilágosítás kérhető Márton Marianna projektmenedzsertől az alábbi elérhetőségek bármelyikén:

Személyesen: 2628 Szob, Szent Imre u. 12.
Telefonszámon: 27/570-690 16-os mellék (hétfőtől-csütörtökig 7:30-16:00, pénteken: 7:30-13:00)
E-mail címen: efi.iroda@szob.hu
Facebook oldalon: https://www.facebook.com/efiszob/